ההתמחויות שלנו

service04

נדל"ן

רוכש או מוכר דירה? משרדנו בעל מומחיות בעסקאות מקרקעין מכל הסוגים; דירות מגרשים בתים נחלות וכו'. עורכי הדין במשרדנו בעלי נסיון רב בביצוע ועריכת הסכמים, תוך דאגה ושמירה על האינטרסים על הלקוח עד סיום העסקה.

service08

נזיקין - גוף ופח

לצערנו תאונות הינם חלק משגרת אורך החיים המודרני של כל אחד מאיתנו. בכל מקרה של תאונה או פגיעת גוף משרדנו יוכל ליתן לך ייעוץ ושירות משפטי בהגשת התביעה אל מול חברת הביטוח ומיצוי מלוא הזכויות המגיעות לך מהרשויות השונות ובהן ביטוח לאומי ורשויות המס. משרדנו מעניק שירות ייעוץ ראשוני בכל אירוע ונותן הנחיות כיצד לפעול על מנת למקסם את זכויותיך על פי דין.

service01

בנקאות והוצאה לפועל

משרדנו בעל מומחיות בביצוע פס"ד שטרות בלשכת הוצאה לפועל וניהול תביעות כספיות בבתי המשפט. משרדנו מעניק שרותים לגופים מוסדים כדוגמת בנקים וחברות אשראי ועד בעלי דירות שקיבלו לידיהם שיק של שכור שלא כובד. מומחיותנו בהליכי הוצאה לפועל תבטיח לכם כי יבוצעו וימוצו מלוא ההליכים על מנת לגבות עבורכם הכספים המגיעים לכם על פי דין.

service07

חברות אשראי

משרדנו בעל מומחיות בייצוג חברות אשראי בהליכי גביה בבתי המשפט ובלשכות ההוצאה לפועל.

service09

כינוס נכסים

כחלק ממוחיות משרדנו בניהול הליכים הליכי גביה בהוצאה לפועל מתמחה משרדנו במימוש רכבים ודירות מגורים. מידי חודש מנהל משרדנו הליכי מכירות של רכביםבכינוס נכסים וכן של דירות מגורים. הנכם מוזמנים להיכנס לפרסום באתר ולהשתתף ולהציע הצעות לרכישת רכבים שמפורסמים מעת לעת במשרדנו.

service03

תעבורה

תאונות דרכים ועבירות תנועה ו/או דוחת תנועה אינם גזירת גורל. יעוץ וייצוג משפטי מקצועי אמין וזמין אל מול גורמי המשטרה, הפרלקיטות ומשרד הרישוי יכול לחסוך זמן כסף ועוגמת נפש רבה . משרדנו בע מומחיות בייצוג במקרים של תאונות דרכים, עבירות שכרות, עבירות מהירות, דוחות משטרה, ייצוג במשרד הרישוי, ועוד.

service05

דיני עבודה

כל אחד מאיתנו נאלץ או בחר מרצונו לעזוב מידי פעם מקום עבודה. לפעמים אנו מגלים כי זכויותינו הסוציאליות על פי דין נרמסו ו/או לא מולאו כראוי על ידי המעסיק. משרדנו בעל מומחיות בתחום דיני העבודה והזכויות הסוציאליות של על עובד. משרדנו ניהל הליכים משפטים כנגד גופים מעסיקים שונים בהצלחה רבה והביא למימוש זכויות ותשלום כספים המגיעים לעובדים על פי דין.